08.04.2018, м. Кривий Ріг. Пасхальна Вечірня у кафедральному соборі міста.

Pasha012Увечері в день Світлого Христового Воскресіння учні недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору Кривого Рогу привітали радісними великодніми співами та святковими віршами на честь Воскреслого Христа Митрополита Єфрема та усіх присутніх у храмі.

За Великою вечірнею, яка правиться в перший день Пасхи Господньої, криворізький Архіпастир, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв богослужбових нагород кліриків Криворізької єпархії.

Правлячий Архієрей нагородив митрою настоятеля криворізького храму рівноапостольних Костянтина та Олени протоієрея Георгія Леміша та настоятеля Свято-Петропавлівського храму, що в місті Зеленодольськ, протоієрея Олександра Кривцова. Права носіння хреста з прикрасами удостоєно кліриків Криворізької єпархії: протоієрея Івана Барило – настоятеля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кривого Рогу, протоієрея Романа Лесюка – настоятеля храму святої великомучениці Варвари, що в місті Кривому Розі, та настоятеля криворізького храму преподобних Антонія і Феодосія Печерських протоієрея Романа Борака.  Отримати сан протоієрея удостоївся настоятель храму Різдва Іоанна Предтечі, що в місті Кривому Розі, протоієрей Георгій Гладиш. Наперсним хрестом був нагороджений настоятель криворізького храму рівноапостольної Марії Магдалини ієрей Олександр Лесков. Настоятель храму святої мучениці Юлії села Новоюліївка ієрей Димитрій Сенетович був нагороджений набедреником. А настоятель храму святого великомученика Димитрія Солунського ієрей Миколай Беденко отримав із рук Високопреосвященнішого владики, в нагороду, камилавку.

Після богослужіння навколо кафедрального собору було звершено хресний хід зі співом тропаря та канону Пасхи. Наостанок Владика ще раз привітав усіх зі святом Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа та роздав присутнім пасхальні крашанки.

Дивитися галерею