10.04.2018, м. Кривий Ріг. Престольне Пасхальне торжество у храмі Іверської ікони Божої Матері.

Iverskoi_Ikony010Iverskoi_Ikony032У вівторок Світлої седмиці, у свято Іверської ікони Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Пасхальну Божественну Літургію у храмі Іверської ікони Божої Матері міста Кривого Рогу, прибувши на запрошення настоятеля храму, секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

Архіпастиря урочисто зустрічали святковою програмою вихованці недільної школи, які у великодніх віршах та співах прославили Воскреслого Господа та Його Пречисту Матір.

Митрополиту Єфрему співслужили Літургію намісник криворізького Свято-Володимирського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та сонм духовенства міста.

На запричасному вірші настоятель храму Казанської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Беденко зачитав присутнім в храмі богомольцям Пасхальне послання Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

По завершенні Божественної Літургії відбулась хресна хода, в кінці котрої криворізький Архіпастир підніс умиленну молитву до Пресвятої Богородиці перед її іконою, що іменується Іверською.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся із проповідю до присутніх на богослужінні богомольців та подякував настоятелю храму протоієрею Віктору Симонюку за його труди. Також, правлячий архієрей підкреслив ту любов, з якою отець Віктор прикрашає цю келію Цариці Небесної, куди так поспішають віруючі звідусіль, щоб отримати благодатну допомогу Божої Матері. За сумлінну працю, Високпреосвященніший владика подарував на молитовну згадку отцю Віктору ікону святителя Миколая сповідника, Митрополита Алма-Атинського з часткою його святих мощей. Святитель Миколай, за свого земного життя, дуже почитав і любив Іверський образ Пречистої Діви, тож тепер його ікона та святі мощі будуть перебувати у криворізькому храмі на честь цього святого образу Божої Матері.

Дивитися галерею