11.04.2018 м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Пасхальне Богослужіння у Свято-Покровському жіночому монастирі.

Pokrovskiy_monastyr003В середу Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав Свято-Покровський жіночий монастир міста Кривого Рогу.

Високопреосвященніший владика  очолив Пасхальне богослужіння в Свято-Покровському храмі обителі.

Із хлібом-сіллю зустрічали священноархімандрита обителі ігуменя Анастасія (Алфімова) із сестрами. До зустрічі правлячого архієрея приєднались і вихованці недільної школи, що діє при монастирі. Пасхальними піснеспівами і віршами прославили вони Воскреслого Господа.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник криворізького Свято-Володимирівського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан та священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

На Малому Вході Митрополит Єфрем за ревне пастирське служіння нагородив камилавкою клірика Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривого Рогу ієрея Ігоря Ревко.

Під час Божественної Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після запричасного вірша, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан зачитав присутнім у храмі богомольцям Пасхальне послання Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

По завершенні Божественної Літургії відбувся хресний хід довкола Покровського храму обителі, по завершенні котрого Митрополит Єфрем звернувся до присутніх богомольців із словом проповіді. Також, Високопреосвященніший владика привітав ігуменю Анастасію (Алфімову) та сестер обителі зі світлим та радісним святом Воскресіння Христового. На молитовну згадку криворізький Архіпастир подарував матінці-ігумені ікону святої мучениці Лукії Сиракузської, побажавши молитовного заступництва перед Всемилостивим Господом цієї угодниці Божої.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею