12.04.2018, м. Кривий Ріг. Архіпастирський візит до Свято-Володимирівського чоловічого монастиря.

SviatoVolodymyrskiy_monastyr033В четвер Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав Свято-Володимирівський чоловічий монастир міста Кривого Рогу, де очолив Пасхальне богослужіння.

Зустрічали правлячого архієрея вихованці недільної школи, що діє при святій обителі. Віршами про Воскресіння Христове та пасхальними піснеспівами прославили дітлахи Воскреслого Господа та привітали у стінах монастиря священноархімандрита обителі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник Свято-Володимирівського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

Після запричасного вірша, клірик Свято-Покровського жіночого монастиря протоієрей Михайло Беденко зачитав присутнім у храмі богомольцям Пасхальне послання Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

По завершенні Божественної Літургії відбувся хресний хід довкола Свято-Володимирівського храму обителі, по завершенні котрого Митрополит Єфрем звернувся до присутніх богомольців зі словом проповіді.

Також, Високопреосвященніший владика привітав із радісним святом намісника криворізького Свято-Володимирівського чоловічого монастиря архімандрита Володимира (Неробу) з братією святої обителі. На молитовну згадку та на пам’ять про піднесену у цей день спільну молитву, Митрополит Єфрем вручив отцю-наміснику ікону Господа нашого Іісуса Христа.

У слові-відповіді архімандрит Володимир (Нероба) подякував архіпастирю за радість спільно з ним молитися у четвер Світлої седмиці, знову відчуваючи Пасхальну радість.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею