13.04.2018, м. Кривий Ріг. Престольне свято в храмі на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”

Zhyvonosne_Dzherelo009У П’ятницю Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав житломасив 129-го кварталу міста Кривого Рогу, де у храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» очолив престольне свято, на запрошення настоятеля храму протоієрея Віталія Житко.

Святкову Великодню програму підготували для гостей храму наймолодші прихожани – вихованці недільної школи.

Правлячому архієрею Божественну Літургію у тимчасовому храмі ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» співслужили намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Північного Міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та священнослужителі з числа клиру єпархії.

По запричасному вірші настоятель храму на честь ікони Божої Матері “Почаївська” ієрей Георгій Богомол зачитав присутнім в храмі богомольцям Пасхальне послання Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

По завершенні Божественної Євхаристії, Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив мале освячення води на церковному подвір’ї та пасхальний хресний хід навколо храму. Митрополит Єфрем привітав присутніх зі святом Божої Матері та подарував на молитовну згадку настоятелю храму ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» протоієрею Віталію Житко ікону Пречистої Діви «Розчулення».

В свою чергу, отець Віталій подякував правлячому Архієрею за радість спільної молитви.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею