15.04.18, м. Кривий Ріг. Архіпастирський візит до храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці.

Antypasha_v_hrami_Blagovischennia02015 квітня 2018 року, у Неділю 2-гу після Пасхи, день пам’яті апостола Фоми, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кривого Рогу, куди прибув звершити Божественну Літургію на запрошення його настоятеля протоієрея Івана Барила.

Біля входу в храм свого архіпастиря зустрічали дітки недільної школи: сповнені пасхальною радістю вірші та театралізована постановка про Благовіщення Пресвятої Богородиці у їх виконанні сподобалися всім присутнім, за що діти отримали заслужені солодкі подарунки від правлячого Архієрея.

Розділити духовну радість до отця настоятеля прибули: секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Євген Кльосов та насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієромонах Митрофан (Божко).

За богослужінням була піднесена молитва до Господа Вседержителя про відновлення миру та припинення ворожнечі за землі українській.

Після читання недільного Євангелія владика Єфрем з церковного амвону виголосив повчальну проповідь, в котрій закликав богомольців зміцнюватися в вірі та здобувати покаянне почуття.

Чисельні прихожани цього дня стали причасниками Пречистих Тіла і Крові Христових із рук правлячого Архієрея.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, очолив святковий молебень.

По завершенні молебного співу криворізький Архіпастир привітав присутніх зі святковим днем, а також побажав отцю настоятелю – протоієрею Івану, гідно нести хрест пастирського служіння у ввіреній йому парафії.

Також, владика звернувся із подякою за спільну молитву до ієромонаха Митрофана (Божко), нашого земляка – криворіжця, котрий став насельником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври та несе свій послух біля Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння та вручив кожному з присутніх в Свято-Благовіщенському храмі богомольців випечених з тіста “жайворонків”, що є традиційним гостинцем на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Дивитися галерею