До уваги настоятелів усіх храмів та монастирів єпархії!

17 квітня 2018 року біля шостої години ранку на перехресті проспекту Металургів та вулиці Героїв АТО сталось страшне ДТП – зіткнулись легковий автомобіль, маршрутне таксі та автобус, що перевозив працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». На цю мить відомо, що на місці зіткнення загинуло 8 чоловік, 19 чоловік госпіталізовані, з них четверо знаходяться в реанімації.

У зв’язку з цією трагедією, за розпорядженням криворізького міського Голови, 18 квітня 2018 року об’явлено траурним днем. В усьому місті будуть приспущені прапори та відмінені будь-які розважальні заходи.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що по благословенню Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, в усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії, 18 квітня 2018 року о 10-00 необхідно звершити панахиди за загиблими у цій автокатастрофі, а також відслужити молебні про скоріше одужання усіх в ній постраждалих.