18.04.2017 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем, разом із керівництвом міста, молився про вічний спокій загиблих в автокатастрофі.

Panahyda_po_zagyblym00317 квітня 2018 року близько 6 години ранку у Кривому Розі сталось страшне ДТП, що забрало життя 9 криворіжців. Ще велика кількість людей отримала травми різного ступеню тяжкості.

У зв’язку з цим, наступний день після автокатастрофи, за розпорядженням Криворізького міського Голови Вілкула Юрія Григоровича, був призначений траурним. В сам день жалоби, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив панахиду по загиблим в автокатастрофі.

На богослужінні були присутні криворізький міський Голова Вілкул Юрій Григорович, генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон, представники міських і районних органів влади, а також близькі та родичі постраждалих в дорожньо-транспортній пригоді.

Криворізький архіпастир підніс молитву за усіх загиблих та про вселення їх душ в обителях праведних.

По закінченні панахиди, правлячий архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом проповіді. Зокрема, Митрополит Єфрем повідав присутнім, що Господь дозволяє наступати такій скорботі для того, щоб всі ми, живучи, пам’ятали про необхідність каяття та виправлення свого життя за Божими заповідями.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву Божій Матері перед Її чудотворною іконою, що зветься «Турковицькою» про одужання тих людей, що постраждали в автокатастрофі.

Дивитися галерею