22.04.2018, м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав ігуменю та насельниць Свято-Покровського монастиря з днем святих жон-мироносиць.

Zhen_mironosyc00922 квітня 2018 року, у Неділю 3-тю після Пасхи, пам’ять святих жон-мироносиць та благовірної Тамари, цариці Грузинської, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровський жіночий монастир міста Кривого Рогу. У головному храмі обителі – Свято-Покровському соборі, правлячий архієрей очолив святкову Божественну Літургію.

Традиційно, цього пасхального дня віруючі Криворізької єпархії молитовно почитають пам’ять небесних покровительок першого храму криворізької жіночої обителі, де протягом майже двох десятків років приноситься безкровна Жертва.

З хлібом-сіллю вітали священноархімандрита обителі ігуменя Анастасія (Алфімова) із насельницями Свято-Покровського жіночого монастиря. А вихованці недільної школи привітали владику Єфрема заздалегідь приготованим виступом.

Архіпастирю співслужили Божественну Літургію духівник монастиря та секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Кривого Рогу протоієрей Євген Кльосов, клірики монастиря в священному сані та протоієрей Миколай Чиженко, котрий прибув на святкування із Кам’янської єпархії.

Після читання Святого Євангелія, до присутніх в храмі вірян із словом повчання звернувся Митрополит Єфрем.

Під час Божественної Літургії собором духовенства була піднесена молитва за мир в Україні та примирення ворогуючих.

Цього дня причасниками святих Христових Таїн стали чисельні присутні на богослужінні іменинниці та гості монастиря.

Завершилося богослужіння хресним ходом з пасхальними піснеспівами, після якого правлячий архієрей звернувся до присутніх з повчанням на тему свята і привітанням іменинниць з днем тезоіменитства, а усіх православних жінок – з днем святих жон-мироносиць.

Насамкінець, архіпастир надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею