23.04.2018 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у відправленні призивників на строкову службу до Збройних Сил України.

DSC_059523 квітня 2018 року з благословіння Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема та на запрошення Воєнного комісара Центрально-Міського Воєнкомату Губаренко Олексія Валерійовича, настоятель Свято-Миколаївского храму протоієрей Димитрій Салатюк прийняв участь у відправленні призивників на строкову службу до Збройних Сил України.

Під час заходу священик звернувся до майбутніх захисників Вітчизни зі словами настанови, в яких зазначив про важливість та святість їхнього обов’язку перед державою та побажав легкої та плідної служби.

В кінці заходу кожен юнак отримав натільний хрестик, образ Святого Миколая та  благословення від священика через окроплення святою водою.

Дивитися галерею