25.04.2018 р., м. Кривий Ріг. Вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Panahyda00525 квітня, напередодні 32-річниці від того скорботного дня, коли стався вибух на Чорнобильській АЕС,  настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Анатолій Риженко звершив панахиду по загиблим у цій страшній катастрофі.

На церковному подвір’ї, перед святим образом Спас Чорнобильский, були піднесені до Бога молитви про спокій душ усіх спочилих, внаслідок трагедії, православних християн.

Помолитися про тих, хто відійшов до Бога прийшли ліквідатори аварії, їх друзі та знайомі.

По завершенні заупокійного богослужіння отець Анатолій звернувся до богомольців із повчальним словом. Зокрема, у своїй проповіді священнослужитель відмітив висоту подвигу цих людей, що поклали свої душі для життя майбутніх поколінь.

По закінченні проповіді, протоієрей Анатолій звершив молебень за здоров’я ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Дивитися галерею