05 травня

До Кривого Рогу прибуде Хресна хода з іконами та мощами святих цілителів.

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського i всієї України Онуфрія, Синодальний вiддiл iз взаємодiї зi Збройними Силами та iншими вiйськовими формуваннями Украiни 20 квiтня 2018 року розпочав Хресну ходу з iконами та мощами святих цiлителiв вiйськовими шпиталями та лiкарнями, у яких перебуваютъ на лiкуваннi учасники АТО.

Хресна хода включає мобільну фотовиставку: «Сторінки пастирського служіння військового духовенства Української Православної Церкви».

В суботу, 5 травня хода прибуде до Кривого Рогу. Її зустріч відбудеться у криворізькому Спасо-Преображенському кафедральному соборі  о 15-00.

Всі бажаючі зможуть помолитися перед іконами та мощами святих цілителів Пантелеімона, Агапіта Печерського, Луки Кримського, Косми та Даміана, а також  мощами інших святих угодників Божих, які були надані Грецькою і Кіпрською Православними Церквами.