05.05.2018 р., м. Кривий Ріг. Зустріч Хресного ходу із святими іконами та мощами святих цілителів.

Zustrich_sviatyni001З благословення Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всієї України, у рамках хресної ходи по шпиталям та лікарням, де перебувають на лікуванні учасники АТО, до Кривого Рогу прибули ікони зі святими мощами святих цілителів - святого преподобного Арсенія Каппадокійського, святого великомученицка та цілителя Пантелеімона, святого священномученика Антипи єпископа Пергама Асійського, преподобного Агапіта, лікаря безмездного, Іпатія та Даміана Цілителів, Печерських чудотворців, святителя та сповідника Луки Кримського (Войно-Ясенецького), а також святого Іраклідія.

Зустріч святинь очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем. Вклонитися мощам святих угодників Божих та помолитися їм разом зі своїм архіпастирем прибули секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирівського чоловічого монастиря міста Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинні Криворізьких міських та районного благочинь та собор духовенства Криворізької єпархії.

Після зустрічі святині, за вечірнім богослужінням, усі присутні в храмі богомольці могли вклонитися угодникам Божим та помолитися про своїх близьких і рідних.

Після читання Святого Євангелія, Митрополит Єфрем помазав парафіян освяченим єлеєм.

По закінченні богослужіння Криворізький архіпастир звернувся до богомольців зі словом проповіді.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею