06.05.2018 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця.

Prestolne_sviato018В день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця (303), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм святого великомученика Георгія Побідоносця, розташований у мікрорайоні Всебратське-2 м. Кривого Рогу. Розташувавшись на високому пагорбі, православна святиня здіймається над містом своїми золотими куполами. Святий храм присвячений небесному заступнику усіх військових та землеробів, від часу свого заснування, став невід’ємною прикрасою мікрорайону.

При вході до храму владику Єфрема зустрічали вихованці недільної школи, котрі у своїх віршах виголосили великодню радість про Воскреслого Господа.

За Божественною Літургією Високопреосвященнішому владиці співслужили намісник Свято-Володимирівського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрей Олег Мартинов та настоятель храму святої великомучениці Єкатерини протоієрей Сергій Овечкин.

Після читання Святого Євангелія до богомольців із словом повчальної проповіді звернувся правлячий Архієрей.

За богослужінням Митрополит Єфрем підніс до Господа Вседержителя молитву за мир в Україні та примирення ворогуючих.

Після одпусту Літургії відбувся хресний хід і молебень святому великомученику Георгію Побідоносцю.

По завершенні богослужіння, Митрополит Єфрем звернувся до віруючих з архіпастирським словом про життя і подвиги Георгія Побідоносця.

Серед богомольців, цього святкового дня, за архієрейським богослужінням молились благодійники храму святого Георгія – Іванов Юрій Олександрович та Малачевський Олег Вікторович, а також вихованці Криворізького коледжу Національного авіаційного університету.

Наостанок, владика Єфрем привітав настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрея Олега Мартинова з прихожанами із престольним святом, іменинникам побажав доброго здоров’я, а усім присутнім – добра та миру.

Дивитися галерею