08.05.2018 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у церемонії запалення Вогню Пам’яті.

Vogon_Pamyati003Напередодні святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, у Центрально–Міському районі Кривого Рогу поряд із Свято-Миколаївським храмом міста, вже традиційно відбувся урочистий захід присвячений вшануванню пам’яті подвигу та героїзму людей, що віддали своє життя заради своєї Батьківщини та життя майбутніх поколінь.

У церемонії запалення Вогню Пам’яті прийняв участь голова Центрально-Міської районної в місті Ради Нєженцев Сергій Володимирович, а також, ветерани Великої Вітчизняної Війни, учні та викладачі криворізьких шкіл.

Вогонь Пам’яті запалив настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк.

Далі, запалений на церемонії Вогонь Пам’яті буде доставлено до Монументу “Перемога”.

Дивитися галерею