09.05.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем взяв участь у святкуванні Дня Перемоги в Інгулецькому та Центрально-Міському районах.

Den_Peremogy007У велике свято 73-гої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прийняв участь в урочистостях, що проходили на житломасиві Південного ГЗК в Інгулецькому районі Кривого Рогу.

Традиційно майже півстоліття Кривий Ріг одним з перших починає святкувати Велику Перемогу. О 4 годині ранку десятки тисяч криворіжців, серед яких ветерани, народні депутати України Олександр Вілкул, Андрій Гальченко, Дмитро Шпенов, Костянтин Павлов, Криворізький міський голова Юрій Вілкул, Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький та Нікопольський Єфрем,.заступники міського голови, депутати обласної, міської та районної рад, голови районних у місті рад, делегації промислових підприємств та установ міста, учасники антитерористичної операції на сході України, представники громадських організацій, святковою ходою пройшли по проспекту Південному до парку імені Савицького.

Den_Peremogy011Разом з криворіжцями подвиг наших захисників вшанували представники Євросоюзу.

Урочисту ходу очолив солдат з маленькою дівчинкою, як символ перемоги і миру. Учасники параду несли в руках портрети ветеранів війни.

Урочистості продовжилися біля меморіалу «Могила Невідомого солдата», де і відбувся святковий мітинг. Загиблих на фронті бійців Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання.

На мітингу Митрополит Єфрем звернувся з вітальним словом на адресу ветеранів.

По завершенні урочистого заходу жителі Кривого Рогу поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату та меморіальних плит загиблим воїнам.

Пізніше, цього ж святкового дня, Митрополит Єфрем разом з ветеранами та керівництвом міста взяв участь в урочистій ході у Центрально-Міському районі Кривого Рогу, після якої біля братської могили, що знаходиться поряд зі Свято-Миколаївським храмом міста, відбувся святковий мітинг.

Творчі колективи подарували глядачам зворушливі номери на військову тематику, після покладання квітів до пам’ятника біля вічного вогню вдячні криворіжці привітали ветеранів.

Виступаючи перед учасниками урочистого зібрання, Митрополит Єфрем привітав присутніх із Днем Великої Перемоги та подякував ветеранам за той святий і жертовний подвиг, що вони взяли на себе, рятуючи свою Батьківщину та земляків, у часи страшної ворожої навали.

Дивитися галерею