13.05.2018 р., м. Кривий Ріг. Благочинний Жовтоводського благочиння молитовно відзначив особистий ювілей.

Sviato_Troickiy_hram00813 травня 2018 року, у Неділю 6-ту після Пасхи, день пам’яті апостола Іакова Зеведеєвого (44), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав м. Жовті Води, де очолив святкову Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі.

У цей день настоятель храму, благочинний Жовтоводського благочинницького округу протоієрей Олександр Пономаренко молитовно відзначав 60-річний ювілей від дня свого народження.

Розділити радість молитовного єднання зі своїм Архіпастирем та привітати отця благочинного прибули: секретар Криворізької єпархії – протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, а також, духовенство із числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням була піднесена молитва до Господа Вседержителя про відновлення миру та припинення ворожнечі на українській землі.

Після читання недільного Євангелія владика Єфрем з церковного амвону виголосив повчальну проповідь.

За Божественною Літургією чисельні прихожани та гості Свято-Троїцького храму стали причасниками Святих Христових Таїн.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень, після котрого Високопреосвященніший владика привітав Жовтоводського благочинного протоієрея Олександра зі славним ювілеєм, та подарував богослужбове облачення.

Після служби ювіляра поздоровили священики єпархії, чисельні прихожани храмів Жовтоводського благочиння та духовні чада.

Дивитися галерею