17.05.2018 р., м. Кривий Ріг. Найстаріший храм Кривого Рогу гостинно зустрів свого Архіпастиря.

Voznesinnya007Voznesinnya02417 травня 2018 року, в день двонадесятого свята Вознесіння Господня, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав найстаріший храм Кривого Рогу – Свято-Вознесенський, де очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята. Розташований храм Вознесіння Господнього на житломасиві Південного гірничо-збагачувального комбінату в Інгулецькому районі міста Кривого Рогу.

Напередодні святкового дня правлячий архієрей звершив Всенічне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу. За богослужінням владика Єфрем освятив на літіі хліби, пшеницю, вино і єлей, а також помазав богомольців освяченим єлеєм.

У сам день свята, юні вихованці недільної школи Свято-Вознесенського храму зустрічали свого архіпастиря зі святковими піснеспівами, віршами та букетом весняних квітів.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили Секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирівського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Південного благочиння, настоятель храму Вознесіння Господня м. Кривий Ріг протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького Міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії, а також гості з Києва: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієромонах Митрофан (Божко) та протодиякон Димитрій Каминев.

За святковим богослужінням молився голова Інгулецької районної в місті ради Рижков Євген Вікторович разом із своїм боголюбивим сімейством.

Після читання Святого Євангелія, Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом повчальної проповіді.

За Божественною Літургією Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс до Господа молитву за настання довгоочікуваного миру на землі України.

Після отпусту Літургії Криворізький архіпастир очолив святковий молебень, а також, разом із співслужившим йому духовенством і чисельними богомольцями, звершив хресну ходу довкола храму.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика привітав прихожан та гостей святого храму із двонадесятим святом Вознесіння Господня. У своєму слові  Криворізький архіпастир закликав усіх боголюбців неліносно молитися, якомога частіше відвідувати храм Божий та старанно виконувати заповіді Христові.

Також, Митрополит Єфрем привітав настоятеля Свято-Вознесенського храму м. Кривий Ріг протоієрея Володимира Борака із престольним святом, подякував йому за ревне служіння, котре він несе у найдавнішому храмі Кривого Рогу, котрий по праву зветься в народі «Криворізький Єлеон».

Дивитися галерею