22.05.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав Архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая із Днем Тезоіменитства.

sv.Mykolaya001В день свята перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая, Високопреосвященніший Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, на запрошення Архієпископа Кременчуцького та Лубенського Миколая, відвідав Козельщанський жіночий монастир на честь Різдва Пресвятої Богородиці, який знаходиться в Полтавській області.

Криворізький Архіпастир привітав Високопреосвященнішого Миколая із Днем Тезоіменитства.

Цього дня у Козельщанському монастирі Божественну Літургію очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству, окрім Криворізького архіпастиря, співслужили ще дев’ять архієреїв Української Православної Церкви, гості у священному сані та духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Онуфрій звернувся до богомольців зі словом проповіді.

Після Божественної Літургії відбувся хресний хід на чолі з Предстоятелем Української Православної Церкви.

Наприкінці богослужіння Блаженніший владика привітав паству з днем пам’яті святителя Миколая Чудотворця, а також з 10-літтям віднайдення мощей преподобномучениці Олімпіади Козельщанської.

З особливим вітанням Архіпастир звернувся до тезоіменитого в той день Архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая. В свою чергу, владика Миколай подякував Предстоятелю за привітання та архіпастирський візит.

Після цього усіх вірних окропили святою водою.

Дивитися галерею