25.05.2018 р, м. Київ. Митрополит Єфрем разом із Предстоятелем і архієреями Української Православної Церкви молився в Києво-Печерській Лаврі перед початком роботи Священного Синоду.

DSC_722625 травня 2018 року, перед початком засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, в Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор звершив Божественну Літургію, за якою молився Предстоятель, члени Священного Синоду, а також представники єпископату Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Після богослужіння архієреї на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм вирушили до могили Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана, +2014), щоб вшанувати пам’ять спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви.

Сьогодні відбудеться друге у 2018 році засідання Священного Синоду УПЦ, під час якого будуть розглянуті поточні питання з життя Церкви.

Інформація сайту: http://news.church.ua