25.05.2018 р., м. Київ. Митрополит Єфрем приймає участь у черговому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.

Sviaschenniy_Synod_UPC25 травня 2018 року у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочало роботу чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолює Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем; архієпископ Львівський і Галицький Філарет; архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Під час роботи другого у 2018 році засідання Священного Синоду УПЦ будуть розглянуті поточні питання з життя Церкви.

Нагадаємо, попереднє засідання Священного Синоду відбулось 14 травня 2018 року.

Інофрмація сайту http://news.church.ua