28.05.2018 р., м. Марганець. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Свято-Духівському храмі міста.

Den_Sviatogo_Duha01028 травня 2017 року, у другий день Святої Трійці, День Святого Духа, з нагоди храмового свята, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкове богослужіння у Свято-Духівському храмі м. Марганця.

З віршованими вітаннями та букетами квітів зустрічали владику Єфрема дітки – наймолодші прихожани святого храму, а також його настоятель – протоієрей Ігор Назар’єв.

Сходи та стежка, що веде до храму були прикрашені гарними візерунками з квітів та польових трав.

За Божественною Літургією Криворізькому архіпастирю співслужили благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василій Білинець та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням молились міський голова м. Марганця Жадько Олена Анатоліївна та представники влади.

Після читання Святого Євангелія до парафіян зі словом повчальної проповіді звернувся Митрополит Єфрем.

Під час Літургії були піднесені молитви за припинення ворожнечі та мир в нашій державі.

Закінчилось богослужіння хресною ходою та святковим молебнем, котрі очолив правлячий Архієрей.

Насамкінець, Митрополит Єфрем подякував настоятелю храму протоієрею Ігорю Назар’єву за його пастирські труди та побажав Божої допомоги у подальшому служінні на благо ввіреної йому пастви.

В свою чергу, отець-настоятель сердечно подякував владиці за архіпастирський візит, духовні настанови і благословення.

Дивитися галерею