30.05.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив відспівування у Бозі спочилої насельниці криворізького Свято-Покровського жіночого монастиря схимонахині Апфії (Орендовської).

Postrig00729 травня 2018 року, в день памяті святого преподобного Феодора Освященного (368) відійшла до Господа насельниця Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривого Рогу схимонахиня Апфія (Орендовська).

Наступного дня, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив заупокійну Божественну Літургію в теплому Свято-Покровському храмі криворізької жіночої обителі.

За Божественною Літургією священноархімандриту обителі співслужили секретар Криворізької єпархії та духівник Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривого Рогу протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького Свято-Володимирівського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Заупокійній Єктенії Високопреосвященніший владика сугубо молився про вічний спокій та прощення всіх гріхів новопреставленої схимонахині Апфії, котра цього дня востаннє була присутня своїм тілом на богослужінні.

По завершенні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем очолив чин відспівування новопреставленої схимонахині Апфії, по завершенні котрого Криворізький Архіпастир звернувся до присутніх зі словом про чернечий подвиг у Бозі спочилої.

Поховали покійну на монастирському кладовищі жіночої обителі.

Дивитися галерею