01.06.2018 р., м. Кривий Ріг. В день захисту дітей клірик Криворізької єпархії відвідав Дитячий будинок сімейного типу.

Den_zahystu_diteyКожна дитина потребує, щоб в неї була любляча родина. Кожному немовляті необхідні материнська любов та батьківська турбота. Дітям необхідні радість та віра в чудо. Саме тому дорослі несуть відповідальність за кожну дитину.

В день захисту дітей настоятель храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці м. Кривого Рогу протоієрей Іван Барило, разом із Криворізьким міським Головою Вілкулом Юрієм Григоровичем, Народним Депутатом України Гальченко Андрієм Володимировичем та Головою Довгинцівської районної в місті Кривому Розі Ради Ратіновим Ігорем Гарійовичем, відвідав родину Ольги та Андрія Соколенко з нагоди їх першого 10-річчя. Саме завдяки чуйності та відповідальності родини Соколенко 10 років тому назад був організований дитячий будинок сімейного типу в м. Кривому Розі.

Усього Андрій та Ольга Соколенко прийняли до своєї сімї 14 дітей.

Усі діти отримали подарунки із рук Міського Голови м. Кривого Рогу Вілкула Юрія Григоровича та Народного Депутата України Гальченко Андрія Володимировича.