07.06.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben_sv_Mykolayu010В четвер 2-гої седмиці по П’ятидесятниці, в день святкування Третього знайдення чесної глави святого і славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна (бл. 850), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, традиційно був звершений молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою. Очолив богослужіння Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель Свято-Покровського храму м. Кривого Рогу протоієрей Віталій Коваленко;
  • настоятель храму святого великомученика Пантелеімона с. Вільне протоієрей Сергій Фролов;
  • настоятель Трьох-Святительського храму м. Кривого Рогу протоієрей Василь Сніжко;
  • настоятель храму преподобного Серафима Саровського с. Данилівка Криворізького району протоієрей Димитрій Телятников;
  • настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривого Рогу ієрей Валентин Задорожній;
  • настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривого Рогу ієрей Віктор Цьомко.

За богослужінням Криворізький архіпастир У співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

По завершенні молебню всі присутні в храмі богомольці з вірою вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая, котрий зветься у присвяченому йому акафісті «після Бога та Богородиці, для нас першою надією» (Ікос 12).

Насамкінець, до присутніх із архіпастирським повчанням звернувся Митрополит Єфрем. У своєму слові, правлячий Архієрей зокрема побажав, щоб насіння віри, що сіє у серцях людей Господь, по молитвам святителя Миколая та святого Іоанна Хрестителя, дали гарні сходи та принесли добрі плоди у Славу Божу для спасіння віруючої душі.

Дивитися галерею