04.06-08.06.2018 р., смт. Лазурне. Відбулась ХІV Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

IMG_9335

У понеділок, 4 червня 2018 року, в селищі Лазурному Херсонської області розпочала свою діяльність ХІV Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів та організацій у справах молоді Української Православної Церкви.

Понад 100 учасників з усіх регіонів України зібралися на традиційний форум, який двічі на рік проводиться Синодальним молодіжним відділом.

Під час урочистого відкриття голова Синодального відділу по роботі з молоддю, вікарій Київської Митрополії Архієпископ Обухівський Іона відслужив молебень на початок доброї справи. Після молитви було оголошено вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до учасників конференції.

В наступні дні учасники конференції прослухали наступні доповіді: «Досвід роботи з молоддю в єпархії» – керівника відділу у справах молоді Одеської єпархії протоієрея Максима Одесси, «Актуальність церковної роботи з залежними та їх близькими» – голови сектору протидії зловживання психоактивними речовинами соціального відділу Одеської єпархії протоієрея Василя Кобана, «Введення гендерного виховання» керівника відділу у справах молоді Тернопільської єпархії протоієрея Андрія Кинашевського, «Теорія комунікації та практика молодіжногослужіння» – редактора журнала «ОТРОК.UA» Юлії Коминко, «Актуальність онкозахворювань та процеси лікування» – виконавчого директора та головного лікаря приватної клініки Ільяса Зази, «Як досягнути бажаного в організації багатоденних молодіжних зборів та таборів без допомоги спонсорів (деталізація технічних і економічних питаннь)» – протоієрея Володимира Тукало, «Соціально небезпечні захворювання як об’єкт пастирської опіки» – протоієрея Ивана Тронька, «Творчість. Бізнес. Кар’єра» – засновника та директора проекту Svitlo Concert Євгена Кривіна, «Історія церковних юрисдикцій на території України» – Владислава Дятлова, ««Гладкий зелений» або навіщо священику біологія» – керівника молодіжного відділу Херсонської єпархії протоієрея Георгія Гуляєва, «Спілкування з молоддю, що має обмежені фізичні можливості» – випускника Цюрупинської школи-інтернату Федора Романова, «Про єдину помісну автокефальну церкву» – доктора богослов’я, доцента Київської духовної академії Сергія Бортника, «Багаторічне служіння в онкологічній лікарні» – протоієрея Євгена Мілешкина, «Робота з дітьми та підлітками – сприяння самореалізації в комерційних і культурних проектах» – головного редактора видавництва Київський дім книги Вадима Романенка.

Форум включав у себе чисельні доповіді і дискусії на актуальні теми, презентації та визначення кращих «молодіжних» єпархіальних проектів. У перший же день пройшли перші виступи.

Були присутні на конференції і представники Криворізької єпархії – настоятель храму св. вмц. Тетяни, голова відділу у справах молоді Криворізької єпархії протоієрей Антоній Бондар, настоятель Свято-Троїцького храму смт. Городище Томаківського району протоієрей В’ячеслав Єрмохін та настоятель Хрестовоздвиженського храму м. Нікополь протоієрей Ігор Мельников.

З доповіддю про виконану у поточному році роботу відділу у справах молоді Криворізької єпархії виступив протоієрей Антоній Бондар.

Також, представники духовенства Криворізької єпархії очолили секцію на тему «Огласительные беседы. Подготовка молодежи к таинству Крещения».

Закінчився форум 8 травня 2018 року. Насамкінець, учасники конференції молилися за Божественною Літургією, котру очолив Преосвященніший Іона, Єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії, голова Синодального відділу у справах молоді. Саме богослужінням завершилась багатоденна і пізнавальна конференція, адже головне у справі проповіді – це молитва. В ній початок, від неї залежить і кінцевий результат місії.

Дивитися галерею