06.06.2018 р., м. Нікополь. Благочинний Нікопольського благочиння привітав журналістів з професійним святом.

Den_Zhurnalista_002Den_Zhurnalista_0016 червня, в Україні святкується День журналістики. Цього дня в Нікополі з особливою повагою вітали тих, хто своєю старанною працею через слово об’єднує і примиряє народ.

У Палаці культури і спорту заводу феросплавів на урочистий захід зібралися представники місцевих ЗМІ. Привітати журналістів з професійним святом прибув і благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак.

На увагу до церковних заслуг і в зв’язку з 50-річним ювілеєм Нікопольської організації НСЖУ батюшка нагородив грамотами від Української Православної Церкви голову правління Нікопольської регіональної організації НСЖУ Володимира Глядченко та двох його заступників Юлію Білик і Яківа Дрозд, а також головного редактора газети “Репортер” Світлану Коновалюк. Крім того, за перемогу у творчому конкурсі в номінації “Нікополь Православний” Дипломами були нагороджені журналісти: Федотова Поліна (газета “Репортер”), Чернигіна Наталя (газета “Проспект трубников”) та Овчаренко Анатолій (газета “Визит-венал”). Цім переможцям отець Миколай вручив срібні натільні хрестики.

За активне висвітлення життя Православної Церкви у місті Нікополі листи Подяки отримали фотокореспондент Олександр Косенко та головний редактор газети “Визит-венал” Олександр Олександров.

- Для справжнього журналіста духовним орієнтиром завжди повинен бути тільки Христос – Вічна Любов, Істина і Життя, – сказав отець Миколай, звертаючись до присутніх. Пам’ятаючи слова Спасителя “Від слів своїх будеш виправданий, і від слів своїх будеш засуджений”, бажаю вам мудрості і порятунку безцінних, безсмертних душ! Нехай вашими критеріями будуть євангельські істини, на які будуть орієнтуватися власні мірила добра і зла. Нехай Господь допомагає в несенні істини, в душі завжди панує мир і спокій, а результати роботи дають тільки добрі плоди.