09.06.2018 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії провів повчальну бесіду з учнями загальноосвітніх шкіл міста.

Besida_z_uchniamyЗ благословення Високопреосвященнішого Єфрема Митрополита Криворізького і Нікопольського, голова Місіонерського відділу Криворізької єпархії, настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» протоієрей Анатолій Бондар провів зустріч з учнями загальноосвітніх закладів нашого міста, які на період літніх канікул відвідують пришкільні літні табори.

З великим інтересом молодь відвідала учбові класи, бібліотеку та виставкові експозиції недільної школи при храмі, відкриваючи для себе багато нового та цікавого.

Так, діти з вчителями, в рамках ознайомлення з духовним життям Криворіжжя, отримують від священика важливу та корисну інформацію про православну віру та церковні канони.

Така співпраця Криворізької єпархії з учбовими закладами є запорукою доброго християнського виховання учнівської молоді міста.