10.06.2018 р., м. Кривий Ріг. Недільне богослужіння в кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Nedilne_bogosluzhinnya004У Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, в день пам’яті всіх святих в землі руській просіявших, Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Напередодні недільного дня, Високопреосвященніший владика звершив вечірнє богослужіння в тому ж кафедральному соборі міста. За богослужінням владика Єфрем освятив на літіі хліби, пшеницю, вино і єлей, а також помазав богомольців освяченим єлеєм.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа клиру Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Криворізький архіпастир підніс умиленну молитву про відновлення миру в Україні.

При традиційно великому святковому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень.

По завершенні богослужіння Архіпастир звернувся до своєї пастви зі словом повчальної проповіді.

Насамкінець, правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею