10.06.2018 р., м. Кривий Ріг. Зустріч мощей святої преподобномучениці Євгенії Римлянині та святителя Луки Кримського в Свято Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

Nikolskiy_hram005Nikolskiy_hram007Ввечері 9 червня, в переддень свята всіх святих, у землі Руській просіявших, у Свято-Миколаївському храмі міста Кривого Рогу, що розташований у Центрально-Міському районі міста, для молитовного єднання зібрались священнослужителі із числа клиру Криворізької єпархії. Цього дня до святого храму прибули великі християнські святині – десниця святої преподобномучениці Євгенії Римлянині та частка мощей святителя та сповідника Луки, архієпископа Кримського.

На запрошення настоятеля храму протоієрея Димитрія Салатюка на всеношну прибули помолитися настоятелі православних храмів м. Кривого Рогу на чолі з благочинним Криворізького Міського Центрального благочиння протоієреєм Анатолієм Риженком.

За богослужінням на центрі храму священнослужителі соборно прочитали акафіст святій преподобномучениці Євгенії, після чого багаточисельні віруючі мали можливість молитовно прикластися до святинь, а протоієрей Анатолій Риженко помазав богомольців освяченим єлеєм.

10 червня, в день пам’яті всіх святих, в землі Руській просіявших, православні криворіжці з різних кінців міста поспішили до Свято-Миколаївського храму у Центрально-Міському районі, аби молитовно вклонитися великим християнськім святиням та приступити до спаситель них Таїнств Покаяння та Причастя.

При великому зібранні богомольців священнослужителі звершили святкову Божественну Літургію. Очолив богослужіння благочинний Центрально-Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко. Співслужили отцю Анатолію священнослужителі з числа клиру Криворізької єпархії.

По запричасному вірші із словом повчання до богомольців звернувся настоятель храму святої Марії Магдалини м. Кривого Рогу ієрей Олександр Лєсков.

Після завершення Божественної Літургії священнослужителі звершили молебень угодникам Божим – святій преподобномучениці Євгенії та святителю Лукі Кримському перед їх святими мощами.

По закінченні молебню, богомольців зі святом привітав благочинний Центрально-Міського благочиння протоієрей протоієрей Анатолій Риженко.

По поверненні богослужіння, всі бажаючі могли молитовно вклонитися святим мощам угодників Божих.

Дивитися галерею