12.06.2018 р., м. Кривий Ріг. 85 річниця від дня створення Українського товариства сліпих та підприємства об’єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства УТОС.

UTOS_00412 червня 2018 р. в театрі драми та музичної комедії ім. Т. Шевченка м. Кривого Рогу відбулись святкові заходи присвячені 85-річчю з дня створення Українського товариства сліпих та підприємства об’єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства УТОС.

ПОГ Криворізьке УВП УТОС з 1933 року відоме в країнах колишнього СРСР. Продукція підприємства постачається у чисельні міста України. Вона використовується в таких галузях народного господарства, як зв’язок, машинобудівництво, гірничовидобувна та харчова промисловості, а також у сільському господарстві.

Підприємство співпрацює з міськими радами багатьох міст України, залізницями, металургійними, гірничовидобувними та машинобудівними підприємствами, шахтами, банками та іншими.

Привітати організацію з ювілеєм прибули: Криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович, народний депутат України Павлов Костянтин Юрійович, голова Центрально-Міської районної в місті Кривому Розі ради Нєженцев Сергій Володимирович, керівник Криворізької міської організації профспілки працівників металургійної та гірничовидобувної промисловості України Макаренко Анатолій Кирилович. З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема привітати працівників підприємства прибув благочинний Криворізького Центрально-Міського благочиння, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Кривого Рогу протоієрей Анатолій Риженко.

У своєму слові отець Анатолій від імені владики Єфрема привітав членів Українського товариства сліпих та працівників ПОГ Криворізьке УВП УТОС з 85-ою річницею від дня їх заснування, побажавши Господнього благословіння на майбутні труди та звершення у славу Божу.

Дивитися галерею