07.04.2013 р. Кривий Ріг. Архієпископ Єфрем взяв участь в благодійному аукціоні «Від серця до серця».

Благодійний аукціонУ свято Благовіщення Пресвятої Богородиці традиційно відбувся фінал благодійної акції «Від серця до серця» у Криворізькому міському театрі драми та комедії. Організаторами акції у фойє театру був влаштований аукціон, на якому всі бажаючі могли придбати картини, кондитерські вироби, м’які іграшки чи інші вироби, а отримані кошти були перераховані на лікування онкохворих дітей та дітей з дитячим церебральним паралічем.

У благодійному аукціоні взяли участь міський голова Вілкул Ю.Г., народний депутат України Павлов К.А., приватні підприємці, представники освіти, культури та промисловості Криворіжжя, студентська і учнівська молодь. Архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем також долучився до благодійної акції, усього в результаті якої було зібрано більше 400 тисяч гривень.

У своєму слові владика Єфрем зазначив, що недарма фінал такої доброї справи відбувся саме у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, оскільки своїми діями кожен, хто виявив щедрість та милосердя, освятив своїми діями це свято і відіслав хворим дітям благу звістку з надією на зцілення.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь