17.06.2018 р., м. Кривий Ріг. Прощання з мощами святої преподобномучениці Євгенії Римської.

bogosluzhinnia_kaf_sobor003bogosluzhinnia_kaf_sobor005У Неділю 3-ю після П’ятидесятниці, в день пам’яті святителя Митрофана, патріарха Константинопольського, Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Напередодні недільного дня, Високопреосвященніший владика звершив вечірнє богослужіння в тому ж кафедральному соборі міста, по закінченні котрого Криворізький Архіпастир разом із соборними кліриками та присутніми цього дня в храмі богомольцями звершив хресну ходу зі святими мощами святої преподобномучениці Євгенії Римської. Біля церковних ворот правлячий архієрей ще раз благословив богомольців святинею, після чого ковчег із мощами угодниці Божої залишив межі Криворізької єпархії, продовжуючи хресну ходу по іншим містам Дніпропетровської області.

По завершенні вечірнього богослужіння, владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, у котрій зокрема наголосив на тому, що свята преподобномучениця Євгенія завжди залишиться духом з криворізькими віруючими, адже кожна молитва, що буде звернена до угодниці Божої, нагадуватиме їй про ті молитовні зітхання, що вона почула перебуваючи своїми мощами на богоспаспаємому Криворіжжі.

У недільний день, за Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа клиру Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Криворізький архіпастир підніс умиленну молитву про відновлення миру в Україні.

При традиційно великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень.

По завершенні богослужіння Архіпастир звернувся до своєї пастви зі словом повчальної проповіді.

Насамкінець, правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею