17.06.2018 р., м. Нікополь. Священнослужителі Криворізької єпархії привітали лікарів із професійним святом.

День медичного працівника в Україні традиційно святкують у третю неділю червня. Напередодні свята, священнослужителі Криворізької єпархії Української Православної Церкви привітали працівників сфери охорони здоров’я з професійним святом.

На всіх етапах свого історичного буття Православна Церков благословляла працю лікарів. Багато християнських святих як давнього, так і нового часу були лікарями та цілителями. І в наші дні Православна Церков прагне допомагати тим, хто трудиться на благо слабких та хворих. Постійно піклуючись про тілесне і, перш за все, духовне здоров’я наших громадян, православні священнослужителі співпрацюють з медичними установами. Так, на запрошення лікарів 1-ї міської лікарні м. Нікополя, клірики Криворізької єпархії не тільки прийшли привітати працівників медицини з професійним святом, але й звершили молебень преподобному Агапіту Києво-Печерському, лікарю безмездному, перед його святою іконою. Разом із священнослужителями та лікарями на богослужінні молився Народний Депутат України Андрій Шипко.

Благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак та настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Віталій Агафонов прийняли участь і в міських урочистостях. Отець Миколай привітав усіх зі святом, подякувавши лікарям за їх непростий труд та побажавши усім міцного здоров’я.  Священики подарували начальнику нікопольського міського відділу з охорони здоров’я Миколаю Сукачу ікону святого великомученика і цілителя Пантелеймона – небесного заступника усіх лікарів. Також, грамотами Української Православної Церкви були відзначені: Лілія Осіна – головний спеціаліст відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради, Вікторія Коваленко – спеціаліст І категорії відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради та Лідія Білик – головний лікар Нікопольського пологового будинку.

Священнослужителі виказали надію, що самозабвенне служіння ближнім, чуйність та доброта будуть завжди свідчити про відданість співробітників сфери медицини своєму покликанню.

Дивитися галерею