25.06.2018 р., м. Київ. Митрополит Єфрем прийняв участь в урочистому богослужінні з нагоди дня тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви.

Tezoimenytstvo_Blazhennishogo_Onufriya00725 червня 2018 року, у понеділок Неділі 4-ї після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну Літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили Митрополити, Архієпископи та Єпископи Української Православної Церкви, архієпископ Берлінський і Німецький Марк (РПЦЗ), гості у священному сані та духовенство обителі. Співслужив Блаженнішому Архіпастирю і Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. Блаженніший Владика розповів про житіє свого небесного покровителя, а також пояснив духовне значення подвигу таких святих пустельножителів для світу. «Ми всі живемо заради молитов тих небагатьох людей, які сховавшись від світу, принесли себе в молитовну жертву Богові. Вони моляться день і ніч та просять милості у Господа для всіх нас. Живши у невіданні від світу, преподобний Онуфрій отримав вічну славу від Бога», — зазначив він.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після одпусту Блаженнішому Митрополиту Онуфрію проспівали Многоліття. Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел зачитав Вітальне слово Предстоятелю з Днем його тезоіменитства. Блаженніший Владика подякував за привітання та благословив усіх.

По завершенні богослужіння Архіпастир приймав вітання від пастви.

Дивитися галерею