26.06.2018 р., м. Кривий Ріг. Виїзд наймолодших парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці до літнього табору.

Ozdorovchiy_tabir009Вже 15 років, з благословення Високопреосвященнішого Єфрема, Митрополита Криворізького і Нікопольського, на Чорноморському узбережжі в селі Хорли Херсонської області діє церковно-приходська дача криворізького храму Різдва Пресвятої Богородиці. В літній період тут оздоровлюються вихованці недільної школи, що діє при храмі, молодь Православного молодіжного братства імені святителя Петра Могили митрополита Київського і Галицького, а також дітлахи інших приходів Криворізької єпархії.

26 червня 2018 р. відбувся заїзд першої лагерної зміни. Після молебню, що звершив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Анатолій Риженко,  на дачу, в супроводі педагогів недільної школи та батьків, відправились наймолодші парафіяни. Супроводжуючі дітлахів дорослі, протягом двох тижнів перебування юних відпочиваючих в оздоровчому таборі будуть організовувати відпочинок дітей: годувати, заповнювати дозвілля корисними справами, розвивати, загартовувати, слідкувати за їх духовним та тілесним здоров’ям.

Тривалість однієї зміни – 2 тижні. За літній період передбачено 4 зміни по 25 чоловік. Життя дітей на приходській дачі проходить згідно з розпорядком денним та з Уставом літнього табору відпочинку, що був розроблений вихователями та затверджений духовником недільної школи – протоієреєм Анатолієм Риженко. Кожен день розпочинається та закінчується молитовним правилом. У святкові та недільні дні всі діти та дорослі відвідують храм святого великомученика Пантелеімона та причащаються Святих Христових Таїн.

Весь вільний час діти відпочивають, грають в рухливі та настільні ігри, займаються малюванням та рукоділлям, вивчають нові пісні, в походах вивчають місцеві пам’ятки Хорлів та їх околиць, купаються в морі та засмагають. За літній сезон планується оздоровити більше 100 дітей.

Дивитися галерею