28.06.2018 р. – 01.07.2018 р., м. Кам’янське. Паломницька поїздка для учнів недільної школи «Благовісточка».

palomnyctvo004З 28 червня по 1 липня поточного року учні недільної школи «Благовісточка», що діє при храмі Благовіщеня Пресвятої Богородиці м. Кривого Рогу, по благословенню його настоятеля протоієрея Івана Барила, звершили паломницьку поїздку до жіночого Свято-Покровського Михайлівського монастиря м. Кам’янське. У святій обителі юні паломники звершували свій дитячий молитовний та послушницький подвиг. Перебуваючи у стінах обителі, діти завзято допомагали її насельницям на кухні, в полі та на городі.

Гостинно, з материнською любов’ю, приймали юних помічників ігуменя монастиря Іуліанія та сестри обителі.

Витрачаючи сили на духовний подвиг, не забували паломники і про відпочинок. У вільний час дітлахи купалися в р Дніпрі під наглядом дорослих.

Юні прочани старанно молились за монастирськими богослужіннями – на вечірній, за парастасом, причастилися Святих Христових Тайн на Божественній Літургії та пройшли хресною ходою, молитовно прославляючи Пречисту Діву Богородицю.

Криворізькі священнослужителі, на чолі з головою Молодіжного відділу Криворізької єпархії протоієреєм Антонієм Бондарем, щоб підтримати дітлахів у їх молитовному подвизі, привезли юним богомольцям багато подарунків і солодощів. Священики молились разом із дітьми за богослужіннями, а також провели з ними незабутні та пізнавальні бесіди на користь юних душ.

Також, діти побували на уроці недільної школи, що діє у стінах монастиря.

Святі отці кажуть, що дорога до спасіння душі має два крила – це труд і молитва, тому всі прочани, хто побували у ці дні в жіночому Свято-Покровському Михайлівському монастирі, повертались додому із щирою вдячністю Небесному Отцю і Пресвятій Богородиці, що удостоїлись такої невимовної милості – потрудитися на благо святої обителі та у славу Божу.

Благословляючи в дорогу додому, ігуменя жіночої обителі матушка Іуліанія, запросила юних паломників та всіх бажаючих знову відвідати їх святий і славний монастир на користь душі.

Дивитися галерею