07.07.2018 р, м. Кривий Ріг. У свято Різдва Хрестителя Господнього Іоанна Митрополит Єфрем очолив храмове свято у Тернівському районі міста.

Rizdvo_Ioanna_Predtechi0207 липня, коли православні християни молитовно згадують день Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, свій престольний день святкують парафіяни Іоанно-Предтеченського храму, що знаходиться у Тернівському районі Кривого Рогу. На запрошення настоятеля храму протоієрея Георгія Гладиша, святкове богослужіння прибув очолити Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Храмовий день розпочався урочистою зустріччю правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та квітами. Зустрічали архіпастиря вихованці недільної школи, що діє при храмі святого Іоанна Предтечі.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

Під час богослужіння духовенство та миряни уклінно молилися про мир в нашій Батьківщині.

З проповіддю на запричасному вірші до парафіян звернувся протоієрей Ігор Кучеров, настоятель криворізького храму святого архангела Михаїла, який розповів присутнім історію та духовний зміст сьогоднішнього свята та закликав усіх відізватися на слова Хрестителя Господнього Іоанна: «Покайтеся, бо Царство Небесне близько!».

За богослужінням до одразу двох Святих Чаш приступили безліч причасників з числа парафіян храму-іменинника та прибулих гостей.

По завершенні Божественної літургії Митрополит Єфрем очолив хресну ходу довкола храму-іменинника з часткою святих мощей правиці Предтечі Господнього Іоанна, після чого Митрополит Єфрем прочитав молитву небесному покровителю храму.

Наостанок владика Єфрем звернувся зі словом проповіді до численних віруючих. У своєму слові правлячий архієрей розповів парафіянам про свято Різдва Іоанна Предтечі та благословив отця-настоятеля на подальші труди у будівництві величного собору на честь «найвеличнішого з народжених жонами».

Настоятель храму отець Георгій Гладиш від імені прихожан подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословення на подальші труди.

Дивитися галерея