08.07.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Bozhestvenna_Liturgiya004У Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті благовірних кн. Петра, у чернецтві Давида, і кн. Февронії, у чернецтві Євфросинії, Муромських чудотворців, Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа клиру криворізького кафедрального собору.

По закінченні читання Святого Євангелія, до парафіян зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Єфрем. У своїй проповіді Його Високопреосвященство наголосив на тому, що всі скорботи, негаразди та хвороби, що має людина, являються прямим наслідком гріха, а також, що лише лікуючи свою душу можливо повністю зцілити і тіло.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Криворізький архіпастир підніс умиленну молитву про відновлення миру в Україні.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень.

По завершенні богослужіння Архіпастир звернувся до своєї пастви зі словом повчальної проповіді.

Насамкінець, правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею