09.07.2018 р., м. Кам’янське. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди свята на честь Тихвінської ікони Божої Матері.

svyato_Tyhvinskoi_ikony9 липня в м. Кам’янське відбулись урочистості з нагоди свята на честь місцевошанованого образу Тихвінської ікони Божої Матері.

Святкове богослужіння очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, в співслужінні Архієпископа Кам’янського і Царичанського Володимира, Єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа, а також, собору духовенства Кам’янської єпархії.

На заупокійній єктенії молились про вічний спочинок покійного Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, адже саме цього дня виконалося 52 роки від дня його архієрейської хіротонії.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем привітав присутніх в храмі богомольців із святом Тихвінської ікони Божої Матері, а також закликав усіх до щирої молитви Пресвятій Богородиці.

В свою чергу, Архієпископ Кам’янський і Царичанський Володимир подякував Архієреям за те, що вони, відклавши свої справи, прибули молитовно вшанувати чудотворний образ Божої Матері.

Насамкінець, Архіпастирі, разом з присутнім на богослужінні духовенством та віруючими звершили хресний хід. Обійшовши  довкола Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Кам’янське, усі прослідували до Тихвінського храму, де всі присутні старанно помолилися перед чудотворною іконою Цариці Небесної.

Дивитися галерею