12.07.2018 р., м. Зеленодольськ. Престольне свято в храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

Petra_i_PavlaЩороку 12 липня, в день пам’яті славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла (67), православні жителі міста Зеленодольська Апостолівського району збираються у Свято-Петропавлівському храмі свого міста, аби відзначити другу Пасху – престольне свято.

Цього дня святкове богослужіння очолив керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Владику радо зустрічали наймолодші прихожани разом з настоятелем протоієреєм Олександром Кривцовим, паствою та запрошеним духовенством.

Правлячому Архієрею співслужили священики Апостолівського благочиння на чолі з благочинним округу архімандритом Іллею (Лук’яненком), а також настоятель храму священномученика Онуфрія м. Кривого Рогу протоієрей Володимир Златов та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу протоієрей Євген Кльосов.

На Малому Вході Митрополит Єфрем, за ревне пастирське служіння та труди по спорудженню величного храму на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, нагородив настоятеля Свято-Петропавлівського храму м. Зеленодольська протоієрея Олександра Кривцова ювілейною медаллю РПЦ “В пам’ять 100-річчя відновлення патріаршества в Руській Православній Церкві”.

За доброю християнською традицією в завершенні Петрового посту більшість прихожан і гостей храму приступили до таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїн.

Після закінчення Божественної Літургії був звершений святковий хресний хід та молитовне славлення первоверховним апостолам.

Після богослужіння Архіпастир привітав парафіян з храмовим святом, а тих, хто носить імена Петра і Павла – з днем тезоіменитства. В слові проповіді митрополит Єфрем розкрив значення трудів та подвигу святих первоверховних апостолів Петра і Павла, котрі своєю проповіддю Слова Божого навернули багатьох до віри Христової.

Наостанок правлячий Архієрей подякував настоятелю та парафіянам за спільну молитву, благословив отця Олександра на подальші труди на благо ввіреної йому Богом пастви, а також нагородив за допомогу у будівництві храму Голову ППО Криворізької ТЕС Миронова Миколу Яковича медаллю Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворзііьких І ст., директора КП Зеленодольський мiський водоканал Накрапас Наталю Петрiвну медаллю Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворзііьких ІІ ст., а також нагородив Архієрейськими грамотами парафіян – Новокрещенова Олександра Яковича та Козаченко Володимира Григоровича.

Дивитися галерею