19.07.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben_sv_Mykolayu004В четвер 8-гої седмиці по П’ятидесятниці, в день святкування дня памяті преподобного Сисоя Великого (429), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, традиційно був звершений молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою. Очолив богослужіння Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко;
  • настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоноця м. Кривого Рогу протоієрей Олег Мартинов;
  • настоятель храму святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Кривого Рогу протоієрей Георгій Леміш;
  • настоятель храму преподобного Іоанна Ліствичника м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Сманцер;
  • настоятель храму рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрей Олександр Лесков;
  • настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривого Рогу ієрей Віктор Цьомко.

За богослужінням Криворізький архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

За молебнем владика Єфрем, із священнослужителями, молився за ігуменю Свято-Покровського Михайлівського жіночого монастиря м. Кам’янське Іуліанію (Загорулько), котра цього дня святкує свій День Тезоіменитства.

По завершенні молебню всі присутні в храмі богомольці з вірою вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая, котрий зветься у присвяченому йому акафісті «після Бога та Богородиці, для нас першою надією» (Ікос 12).

Насамкінець, до присутніх із архіпастирським повчанням звернувся Митрополит Єфрем. У своєму слові, правлячий Архієрей поділився із своєю паствою сумною звісткою про те, що, напередодні, невідомими був пограбований Свято-Миколаївський храм м. Кривого Рогу, де грабіжниками були зняті прикраси з чудотворної ікони святого Миколая, що їх віруючі підносили святителю Христову в подяку за благодатну допомогу. Криворізький архіпастир закликав присутніх молитися за тих, хто скоїв гріх святотатства, щоб їх помилував Господь, адже милостивий чудотворець Миколай здатен вимолити прощення у Бога своїм кривдникам та привести їх до каяття.

Дивитися галерею