21.07.2018 р., смт. Радушне. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії з особистим ювілеєм.

smt_Radushne012В день Явлення ікони Пресвятої Богородиці у Казані Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфре прибув розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою в храмі Різдва Божої Матері, що знаходиться в смт. Радушне Криворізького району. Цього дня своє 55-річчя відзначив протоієрей Богдан Табака, настоятель храму, котрий гостинно прийняв свого Архіпастиря.

Біля входу правлячого архієрея з хлібом-сіллю та квітами зустрічали прихожани святого храму.

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Богдан Табака, настоятель храму святителя Миколая м. Кривий Ріг протоієрей Дмитро Салатюк та настоятель Свято-Володимирівського храму смт. Радушне протоієрей Сергій Каширець.

За богослужінням молився Радушенський селищний голова О. В. Бондаренко.

На Малому Вході Митрополит Єфрем нагородив медаллю Криворізької єпархії святителів Криворізьких Онуфрія і Порфирія І ступеню настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрея Богдана Табаку.

На сугубій єктенії Архіпастир біля Святого Престолу підніс умиленну молитву про припинення ворожнечі та кровопролиття на землі України.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По закінченні богослужіння, Архіпастир звернувся до парафіян зі словом повчальної проповіді та привітав отця-настоятеля із 55-річчям, побажавши йому Божого благословіння у подальшому пастирському служінні.

В свою чергу, отець Богдан подякував правлячому Архієрею за радість спільної молитви та за теплі слова привітання з нагоди його ювілею.

Також, до присутніх звернувся Радушенський селищний голова О. В. Бондаренко, котрий нагородив Подячною Грамотою за щедре служіння Церкві та її вірним чадам, а також за багаторічну плідну діяльність по збереженню національної самобутності та духовного зростання віри в серцях православних жителів селища.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею