29.07.2018 р., м. Кривий Ріг. Недільне богослужіння в кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Kafedralniy_Sobor003У Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті отців шести Вселенських Соборів, Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору: протоієрей Дмитро Телятніков, протодиякон Максим Онищенко, диякон Євген Моршна та диякон Володимир Ситник.

По закінченні читання Святого Євангелія, до парафіян зі словом архіпастирського повчання звернувся правлячий Архієрей.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Криворізький архіпастир підніс уклінну молитву про відновлення миру в Україні.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень.

По завершенні богослужіння, Архіпастир розповів парафіянам про те, як Українська Православна Церква урочисто відзначила 1030-річчя Хрещення Русі.

Насамкінець, правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею