04.08.2018 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято в храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини.

Marii_Magdaliny010Щороку 04 серпня, свій престольний день святкують парафіяни храму святої рівноапостольної Марії Магдалини, що знаходиться у мікрорайоні Гданцівка, Центрально-Міського районі міста Кривого Рогу. На запрошення настоятеля храму протоієрея Олександра Лескова, святкове богослужіння прибув очолити Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля входу до церкви Криворізького архіпастиря  з хлібом-сіллю та пасхальними писанками зустрічали наймолодші з прихожан храму-іменинника – вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму протоієрей Олександр Лесков та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Криворізький архіпастир підніс умилену молитву про відновлення миру в Україні.

По запричастному вірші із словом пастирського повчання звернувся до богомольців настоятель храму святого Іоанна Ліствічника протоієрей Сергій Сманцер.

За богослужінням одразу до двох Святих Чаш приступили безліч причасників з числа парафіян храму-іменинника та прибулих гостей.

Після закінчення Божественної Літургії був звершений святковий хресний хід та молитовне славлення святої рівноапостольної Марії Магдалини.

Наостанок владика Єфрем звернувся зі словом проповіді до численних віруючих. У своєму слові правлячий архієрей розповів парафіянам про життя і проповідницьке служіння святої Марії та подякував отцю-настоятелю за труди на благо ввіреної йому пастви.

Настоятель храму протоієрей Олександр Лесков від імені прихожан подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословення на подальші труди.

Також, у цей святковий день в співслужінні духовенства Владика звершив святе Таїнство Хрещення немовляти Михаїла.

Дивитися галерею