01.09.2018 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії привітав учнів ДПТНЗ “Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею”

Den_ZnanВ ДПТНЗ “Криворізькому професійному  гірничо-електромеханічному ліцеї” відбулося Свято Знань. Ряди ліцеїстів поповнились учнями за наступними робітничими професіями:”Електрогазозварник”, “Продавець продовольчих товарів”, “Прохідник”, “Прохідник; машиніст електровозу; електрослюсар”.

На святі були присутні:

• Голова Покровської районної в місті Кривому Розі ради – Коритнік Володимир Васильович,
  • Депутат Покровської районної в місті Кривому Розі ради, завідувач КЗ “Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №243″ Криворізької міської ради – Костиркіна Раїса Василівна,
  • Депутат Криворізької міської ради, Голова громадської організації по захисту прав дітей-інвалідів – Бруснік Тетяна Федорівна,
  • Завідувач кабінетом НМЦ ПТО в Дніпропетровській області – Зозуля Неоніла Володимирівна,
  • Директор з персоналу ПАТ “Криворізький залізорудний комбінат” – Макаров Олег Іванович,
  • Настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна, м. Кривий Ріг – протоієрей Валентин Очковський.

Ліцеїстів привітала в.о. директора навчального закладу Черевач О. М., а також запрошені гості.

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, привітати учнів прибув клірик Криворізької єпархії – настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Очковський. Священнослужитель привітав ліцеїстів із початком нового навчального року, а також побажав наснаги та Божої допомоги у здобутті нових знань.