02.09.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молився про дарування всім учням успіхів у навчанні.

Kaf_Sobor010У Неділю 14-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті пророка Самуїла (ХІ ст.. до Р.Х.), Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

По закінченні читання Святого Євангелія, до парафіян зі словом архіпастирського повчання звернувся правлячий Архієрей.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Криворізький архіпастир підніс умиленну молитву про відновлення миру в Україні.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень на початок нового навчального року, за котрим молився про дарування успіхів у надбанні знань усім дітям.

По завершенні богослужіння, Архіпастир звернувся до парафіян із проповіддю.

По закінченні богослужіння та цілування хреста, Його Високопреосвященство окропив дітлахів святою водою, молитовно бажаючи їм успіхів у навчанні.

Насамкінець, правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею