03.09.2018 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в церемонії посвяти у студенти курсантів Криворізького факультету ДДУВС.

Posvyata_u_studenty005На базі Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулась урочиста церемонія посвяти у велику єдину сім’ю Дніпропетровського університету внутрішніх справ, що є підтвердженням реалізації концепції наступності в освіті, яка успішно здійснюється університетом протягом останніх 52-х років.

Розпочалося святкування вітальним словом декана Криворізького факультету ДДУВС кандидата юридичних наук Максима Почтового, який побажав юнакам та дівчатам наполегливості, успіхів у навчанні та творчих злетів.

Після привітань декана відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим захисникам правопорядку.

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, привітав учнів і настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Очковський. Священнослужитель побажав студентам Божого благословіння та старання в здобутті знань.

Наприкінці урочистостей курсанти та слухачі Криворізького факультету пройшли урочистим маршем.

Дивитися галерею