03.09.2018 р., м. Нікополь. Молебень перед початком нового навчального року.

Moleben_na_pochatok_navcgalnogo_roku001В кафедральному Спасо-Преображенському соборі міста Нікополя, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, священнослужителі звершили молебень на початок нового навчального року.

Цього дня, до храму, щоб помолитися та отримати благословіння перед новим етапом отримання знань прийшли школярі та студенти, їх батьки та викладачі. На церковному подвір’ї пролунали слова молитви, щоб Господь послав на отроків дух мудрості та розуму, щоб вони могли розуміти і пам’ятати корисне та душеспасительне вчення. Крім того, студенти дякували Богу за поступлення до вищих навчальних закладів, а батьки й викладачі просили сил та мудрості в піклуванні про учнів.

По завершенні молебню, до юних прихожан звернувся благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак. В своєму слові священик закликав юнацтво не забувати про Бога та молитву в період навчання. З повагою, як заповідано, відноситися до своїх наставників та викладачів. Берегти мир в своїй душі, не творити зла та любити ближніх. Насамкінець, усі учні отримали в подарунок від священнослужителів образи святого праведного Петра Калнишевського. А від Народного Депутата України Андрія Шипко – яскраві повітряні кульки та морозиво.

Цього ж дня розпочався запис учнів до Недільної та Іконописної шкіл, що діють при нікопольському кафедральному соборі, а також слухачів до Богословських курсів. Перший дзвінок для дітей та дорослих тут пролунає 15 вересня об 11-00.