30.09.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Hram_Rizdva_Bogorodyci014В день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії (бл. 137), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму Різдва Пресвятої Богородиці, що розташований в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу.

Вранці недільного дня Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили: секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького Центрально-Міського благочиння, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Олег Єгоров.

На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив клірика храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрея Олега Єгорова митрою.

За богослужінням на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання за мир в нашій державі, а також про збереження в мирі та єдинстві Православної Церкви.

Духовне торжество цього дня підсилилося ієрейською хіротонієї. Содіючи Духу Святому, Митрополит Єфрем рукопоклав в сан ієрея клірика Спасо-Преображенського собору м. Кривий Ріг диякона Олега Руденко.

Чисельні віряни цього дня причастилися Святих Христових Таїн.

Наприкінці літургії духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму. Під час Хресної ходи Високопреосвященніший владика освятив образ Різдва Пресвятої Богородиці, що встановлений на алтарній стіні храму. Насамкінець, Митрополит Єфрем освятив пам’ятні дошки, на котрих золотими літерами вигравірувані імена священнослужителів, що несли подвиг пастирського окормлення ввіреної їм пастви до закриття храму у богоборницькі часи.

На святі була присутня Алла Володимирівна – онучка колишнього настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрея Михаїла Пухальського, котрий, разом зі своєю матушкою Марією Пухальською, прийняв мученицьку смерть від руки махновців, на території храму.

Після чого владика Єфрем привітав присутніх зі святом, побажавши усім заступництва Божої Матері та святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії у всіх трудах та починаннях на славу Божу.

Дивитися галерею